•   Zobacz również

 • O Kancelarii

  Celem który przyświecał mi od początku istnienia kancelarii adwokackiej było stworzenie firmy nie tylko bardzo dobrej pod względem merytorycznym, ale też otwartej i przyjaznej. Takiej, w której dobrze czują się zarówno klienci indywidualni jak i podmioty gospodarcze. Kancelarii, w której sprawa każdego klienta traktowana jest indywidualnie z najwyższą dozą staranności. W kancelarii panuje przeświadczenie, iż adwokat w obecnych czasach powinien być nie tylko prawnikiem operującym suchymi tekstami prawnymi, ale przede wszystkim doradcą który potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć, jak prawo stosować.

  Logo firmy „Dąb” utrzymany jest w duchu owej misji Kancelarii. Dąb od dawien postrzegany był jako symbol trwałości, szlachetności, doświadczenia i mądrości, a zatem tych wszystkich cech, którymi moja firma chce się dzielić z Państwem jako swoimi klientami.

  Kancelarii Adwokacka Michał Kozłowski oferuje szeroki zakres usług zaczynając od prawa cywilnego w szczególności windykacji należności poprzez prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo zamówień publicznych kończąc zaś na prawie administracyjnym.

  Bezpośrednio po zakończeniu studiów adwokat Michał Kozłowski rozpoczął aplikację sędziowską przy Sądzie Okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim. Adwokat Michał Kozłowski zdał egzamin sędziowski, tym niemniej dalszą swoją karierę zdecydował się poświecić pracy w indywidualnej kancelarii adwokackiej.

  W swojej dotychczasowej ścieżce zawodowej miałem możliwość współpracy m.in. z firmą PricewaterhouseCoopers jednej z największych korporacji prawnych na świecie oraz w renomowanej poznańskiej kancelarii adwokackiej, która we wszelkich organizowanych rankingach zajmowała wysokie miejsce w setce największych Kancelarii w Polsce. Dzięki zdobytej tam wiedzy i doświadczeniu wiem, że każdy problem prawny można przezwyciężyć.

  Adwokat Michał Kozłowski jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej.